Що найголовніше в контекстній рекламі? Текст оголошення? Ключові слова? Вивчення цільової аудиторії? Успіх рекламної кампанії дійсно залежить від всіх початкових налаштувань. Але саме подальша оптимізація та аналіз дозволяє підвищувати ефективність реклами, одночасно зменшуючи бюджет.

Система контекстно-медійної реклами Google Adwords пропонує безкоштовний інструмент оцінки окупності рекламних кампаній – Відстеження конверсій. Він показує які переходи з оголошень призводять до цільових дій на сайті – конверсій. Під цільовою дією мається на увазі та дія, яка цікавить рекламодавця (замовлення, перехід на цільову сторінку, глибина перегляду сайту і т.і.).

Відстеження конверсій допомагає визначити, що саме призводить до дій на сайті. Наприклад, з яких площадок або пристроїв найбільше переходів, які ключові слова краще працюють тощо. І в подальшому ця інформація використовується для скорочення витрат на рекламну кампанію.

Як налаштувати відстеження конверсій:

1. Визначити необхідні дії на сайті. Мікро-дії – перехід на певну сторінку або макро-дії – оформлення заказу, відправлення контактних даних тощо.

2. Визначити, як саме налаштувати відстеження обраних дій. Через Google Analytics або Google AdWords.

3. Включити оптимізатор ціни за конверсію. Підвищення максимальної ціни за клік (не більше ніж на 30%) на аукціонах з найбільшою вірогідністю цільових дій.

4. Обрати період врахування конверсій після переходу з оголошення. Від 7 до 90 днів.

5. Додати можливість відстеження конверсій в результаті взаємодії на декількох пристроях.

6. Обрати ротацію оголошень за оптимізацією по конверсіям. Таким чином користувачі будуть бачити оголошення, які, за прогнозом Google AdWords, принесуть більше цільових дій – реєстрацій, замовлень, покупок і т.і.

Для результативного використання інструменту Відстеження конверсій необхідно також постійно вивчати статистику конверсій у звітах Google Analytics або Google AdWords.

Залишились питання? Напишіть нам на e-mail: oxanatymchuk@gmail.com і ми з радістю відповімо вам.

Бажаєте замовити налаштування рекламної кампанії з нуля? Заповніть бриф для підрахунку вартості послуг з налаштування для вашого сайту.