В оновленому акаунті Google Ads та в редакторі стали доступні текстові оголошення з третім заголовком та ще одним полем опису довжиною 90 символів замість колишніх 80. Екран створення оголошення став виглядати так:

Чи обов’язково застосовувати третій заголовок у своїй рекламі?

Більше простору для творчості. Для рекламодавців, які прагнуть більше розповісти про товар/послугу, це порятунок. За його допомогою можна більше розповісти про переваги, акції, все те що може більше привернути увагу користувача. Тепер місця для опису стало у двічі більше. Більше не доведеться ломити голову як скоротити, щоб помістилася інформація.

Проте потрібно взяти до уваги. Якщо навести курсор миші на знак питання в поле третього заголовка, можна побачити: Заголовок 3 та опис 2 може відображатися не завжди.

Чи потрібно використовувати новий функціонал?
Однозначної відповіді немає: кожен вирішує виходячи зі своєї ситуації. Можна дати лише загальні рекомендації про те, кому підійде оновлення з третім заголовком, а кому можна його ігнорувати.

Варто спробувати спробувати нофий формат оголошення:

  1. Тим, у кого багато контенту
  2. Тим, хто обожнює тестувати новинки
  3. Тим, чия реклама заснована на перевагах 
  4. Тим, у кого сильний заклик до дії
  5. Тим, у кого свій підхід до написання оголошень

Досвідчені рекламодавці і бізнеси можуть мати свій власний стиль в складанні рекламного контента. Якщо нові рядки в нього не вписуються, додавати їх немає особливого сенсу.