Команда Google обновила AdWords і представила свою новинку — розширені текстові оголошення. Такі зміни помітила сьогодні, 29.07, відкривши свій акаунт.

Що це означає?

Розширені текстові оголошення – це текстова реклама нового покоління, створена спеціально для користувачів і рекламодавців у світі мобільного Інтернету. З нею рекламодавці мають змогу краще контролювати своє маркетингове повідомлення, а користувачі, навіть не натискаючи оголошення, бачать додаткову інформацію про продукт або послугу.

Відмінності від попередніх текстових оголошень:

  • два поля для заголовків (до 30 символів кожне);
  • одне поле з розширеним описом (до 80 символів);
  • відображувану URL-адресу, створену на основі домену, зазначеного в кінцевій URL-адресі;
  • два необов’язкових поля Шлях, значення яких використовуються у відображуваній URL-адресі (до 15 символів кожне).

Відображуваний урл тепер складається з двох частин по 15 символів кожен.

Далі ми отримали два заголовки по 30 символів, раніше це був один заголовок із 25 символів. Поле з описом є лише одне і містить 80 символів, що на 10 більше за попередній вигляд.

Вернутись до старого інтерфейсу можна за допомогою Повернутися до стандартних текстових оголошень, але старий інтерфейс буде працювати до кінця жовтня 2016 року. З початку листопада Google AdWords повністю перейде на розширені оголошення. Старі оголошення будуть і далі працювати, якщо їх не редагувати.

Підсумок. Мені подобається новий функціонал. Тепер в оголошенні можна донести більше інформації, а також зручність рекламувати товари і послуги з довшим найменуванням. Зручність одного поля опису для оголошення в AdWords дає можливість оперативно перенести рекламні кампанії в Яндекс.Директ.