Засновник агентства контекстної реклами PPC Order - Оксана Тимчук

Спеціаліст Google Ads з сертифікацією та статусом у програмі Google Partner. Маю 10 років досвіду роботи із запуску рекламних кампаній за типами: пошукова реклама, медійна реклама, реклама в Gmail, реклама застосунків, ремаркетинг, динамічний ретаргетинг, відеореклама на YouTube, smart і Pmax.

У 2015 році компанія Google запросила мене і я відвідала дводенну конференцію в головному офісі Google в місті Дублін (Ірландія).

«Я не дарма раджу контекстну рекламу як основний канал просування в Інтернеті. За 15 років досвіду роботи у сфері онлайн-проектів та Інтернет-маркетингу особисто переконалася в її високій ефективності» – спеціаліст з контекстної реклами Оксана Тимчук.

Агентство контекстної реклами PPC Order

Контекстна реклама агентства PPC Order налаштовується з урахуванням всіх вимог та тенденцій сучасного світу реклами. Кожна витрачена на рекламу сума приноситиме прибуток вашому бізнесу. Незалежно від того, що ви продаєте або які послуги надаєте, ефективність контекстної реклами залежить лише від деталей її налаштування.

Агентство контекстна реклама PPC Order має досвід роботи як з великими, так і з дуже маленькими бюджетами. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і надаємо високоякісні послуги налаштування контекстної реклами як для себе.

Також пропонуємо послуги фрілансу для налаштування контекстної реклами. Розуміємо, що не всі компанії готові співпрацювати з агентством і часто вибирають послуги фріланс для налаштування контекстної реклами. Це не впливає на якість роботи.

Агентство контекстної реклами PPC Order спеціалізується на запуску рекламних кампаній на ринках Північної Америки, Латинської Америки, Європи, Азії та Австралії.

PPC контекстна реклама послуги

Пропоную послуги з налаштування контекстної реклами Google Ads, обслуговування та оптимізацію рекламних аккаунтів. Як агентство відеореклами, ми також забезпечуємо налаштування відеореклами на YouTube. Усі нові клієнти отримають бонус у рекламному кабінеті Google Ads.

Сплачуйте лише за свою цільову аудиторію.

Зі мною тебе знайдуть в Інтернеті!

Дякуємо, Ваша заявка відправлена