Керівник агентства контекстної реклами PPC Order - Оксана Тимчук

Сертифікований спеціаліст Google Adwords зі статусом програми Google Partner. Девʼять років досвіду роботи із запуску рекламних кампаній за типами: пошукова реклама, медійна реклама, реклама в Gmail, реклама застосунків, ремаркетинг, динамічний ретаргетинг, відеореклама на YouTube, smart і Pmax.

У 2015 році компанія Google запросила мене і я відвідала дводенну конференцію в головному офісі Google в місті Дублін (Ірландія).

«Я не дарма раджу контекстну рекламу як основний канал просування в Інтернеті. За 15 років досвіду роботи у сфері онлайн-проектів та Інтернет-маркетингу особисто переконалася в її ефективності» – спеціаліст з контекстної реклами Оксана Тимчук.

Агентство контекстної реклами PPC Order

Контекстна реклама агентства PPC Order налаштовується з урахуванням всіх вимог та тенденцій сучасного світу реклами. Кожна сума, вкладена в рекламу, принесе прибуток Вашому бізнесу. Незалежно від того, що ви продаєте, або які послуги пропонуєте, ефективність контекстної реклами залежить тільки від тонкощів її налаштування.

Агентство контекстна реклама PPC Order має досвід роботи як з великими ($50+ тис./місяць), так і з дуже маленькими ($200/місяць) бюджетами. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і надаємо якісні послуги налаштування контекстної реклами як для себе.

Також надаємо послуги налаштування контекстної реклами фріланс. Ми розуміємо, що не всі компанії готові працювати з агентством і часто шукають налаштування контекстної реклами фрілансер. Це на якість роботи не впливає.

Рекламне агентство контекстна реклама PPC Order спеціалізується на запуску рекламних кампаній на ринки Канади, США, Великобританії, Австралії, Україна, Білорусь, Росія, Молдова, Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Польщі та Індії.

PPC контекстна реклама послуги

Пропоную послуги з налаштування контекстної реклами Google Adwords і Яндекс.Директ, обслуговування, оптимізація рекламного аккаунта. Як агентство відеореклами налаштуємо відеорекламу на YouTube. Усім новим клієнтам бонус в рекламний кабінет Google Ads.

Сплачуйте лише за свою цільову аудиторію.

Зі мною тебе знайдуть в Інтернеті!

Дякуємо, Ваша заявка відправлена