1. Потрібно визначити ціль рекламної кампанії. Щоб отримати більшу кількість замовлень на товари/послуги чи збільшити потік трафіку на сайт, потрібно правильно вибрати тип рекламної кампанії відповідно до визначених цілей. Неправильно підібраний тип може привести до недоотримання трафіку або злив бюджету. Наприклад, якщо продаєте товари автозапчастин, то краще налаштувати рекламну кампанію на пошук. Реклама типу КМС може не принести бажаного трафіку.
2. Виберіть час показу реклами. Дуже важлива деталь для налаштування, особливо якщо рекламна кампанія налаштована на дзвінки. Можете втратити свого потенційного клієнта, якщо він телефонуватиме о третій годині ночі, а в компанії немає кол-центру і чітко офісний графік роботи з 9 ранку до 6 вечора. Якщо виділено невеликий бюджет на рекламу, вибір правильного часу показу оголошення може принести бажаний результат. Іноді клієнти вибирають нічний час, тому що в цей період часу менше конкуренції. Показ оголошень у такий час можна використовувати за умови залишення заявки на сайті.
3. Правильно налаштований геотаргетинг. Рекламуйте свої товари і послуги на тій території, яку можете обслуговувати, доставити свій товар. Цей пунктик теж заощадить ваш бюджет і дасть можливість отримати свою цільову аудиторію.
4. Не забувайте про вік і стать аудиторії. Якщо товари адресовані на визначений вік і стать, тоді краще націлити оголошення відповідно до аудиторії. Цей фактор також вплине на правильне використання бюджету.
5. Щоденні бюджети ставте на 30-40% більше, ніж планували. Не завжди рекламна кампанія може використовувати весь денний бюджет. Завищений бюджет має більше шансів отримати заповітну позицію у видачі та отримати своє замовлення.
6. Добре попрацюйте з семантичним ядром. Підбирайте по максимум ключових слів. Тут допоможуть інструменти підбору ключових слів Keyword planner, Яндект.Вордстат. Згрупуйте ключові слова і створіть відповідні оголошення, тоді релевантність оголошень буде вищим і воно матиме більше шансів отримати вищу позицію.
7. Приділіть увагу мінус-словами. Працюючи з ключовими словами, складайте список мінус-слів. Навіщо рекламуватися за словами, які не відповідають виду діяльності? Раджу розділити список на дві частини. Перша частина – це ті слова, які можна застосувати на рівні рекламної кампанії, а інша – на рівні груп оголошень. Складайте списки мінус-слів для використання на рівні рекламних кампаній. Таким чином можна заощадити місце для ключових слів в обліковому записі. Як це зрозуміти? Для спеціалістів з налаштування контекстної реклами відомо, що в рекламному облікового запису AdWords можна використовувати 5 млн слів, сюди входять як ключові так і мінус-слова. Такий метод поділу мінус-слів важливий для компаній з великим асортиментом товарів або послуг.
8. Використовуйте додаткові розширення. За допомогою додаткових розширень можна більше донести інформації до покупця про продукт, додати номер телефону. Використовуючи по максимум різного типу розширення, можна візуально виділити рекламні оголошення серед пошукової видачі та цим підвищити CTR.
9. Використовуйте ремаркетинг. Якщо відвідувач зайшов до на сайт і не зробив покупку з першого разу, так налаштуйте рекламну кампанію на нього. Вам вже не треба «танцювати» перед ним, розповідаючи про товар/послугу. Потрібно правильно підштовхнути його для здійснення замовлення. Пам’ятайте, відсоток конверсій з ремаркетингу буде вищим, а бюджети менші, ніж в звичайних рекламних кампаніях.
10. Правильно будуйте архітектуру акаунта в AdWords. Може раніше, хтось і не замислювався про це, як правильно структурувати свій аккаунт, але скажу, що правильно структурований акаунт – запорука успіху рекламних кампаній. Гугл дивиться, як структуруєте свої акаунти, з часом добре структурований аккаунт дасть свої плоди у вигляді зменшення ставок, кращої видачі оголошень серед конкурентів. Навіть тоді, коли в конкурентів можуть бути вищі ставки. Не забувайте і не прощайтесь зі своїми старими акаунтами, переходячи на нові.